9 Praszer
Gólok

Lapok

1. félidő

1. perc: A vendégek kezdték a mérkőzést.
6. perc: Szankovics szerzett labdát, Suljichoz játszott, majd Nagy Gábor adott be, a védők lefülelték.
9. perc: Mohl kapott hosszú indítást Heristől.
10. perc: Suljic sprintel a jobbon, de beadása hosszú Mohl felé.
13. perc: Gól: Suljic szabadrúgásából még felszabadítanak, de Kálnoki jobboldali centerezésére Heris érkezik aki a kapuba fejel (1-0)
19. perc: Mohl volt aktív a fejjátékban, Nego centerezése után fejelt de jó öt méterrel mellé.
23. perc: Király támadását fülelte le Nego.
24. perc: Gól: szöglet utáni kipattanót értékesít Borbély (1-1)
25. perc: Mohl érkezett egy bal oldali beadásra, de a kapus másodjára fogta ahelyzetet.
26. perc: Nego tekert szabadrúgást húsz méterről, amely egy centivel ment el a jobb kapufa mellett, a kapus csak szemmel követte.
29. perc: Közeli szabadrúgást hárított Balajcza bravúrral.
33. perc: Szankovics lekészített labdájából Suljic lőtt harmincról, a felső léc fölé ment.
42. perc: Nagy Gábor buktatása után Balogh szabadrúgása egyenesen a kapushoz.

Vége az első játékrésznek, az állás 1-1.

Szünetben

A Békéscsaba együttese sorcserét hajt végre.

2. félidő

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.
48. perc: Mohl próbált fejelni Nego centerezése után de elsodorták.
53. perc: Balogh távoli lapos lövését védte vetődve a vendégkapus.
59. perc: Nagy János jobboldali beívelt labdáját fejelte ki Heris. A kontrából Perovics labdája nem jut el Suljichoz.
64. perc: Suljic cselezett majd lövésre szánta el magát, egy védőről szögletre pattant, amelyet a kapus csak harmadjára tudott begyűjteni.
66. perc: Perovics gyönyörű csellel elfektette védőjét, de a lövésbe belevetődtek. A kontrából Praszer jócskán fölé emelt.
70. perc: Csere: Gubacsi, Tóth és Farkas érkezik Nagy Gábor, Perovics és Heris helyére.
73. perc: Gól: Praszner Thomas szerezte a vendégek második találatát, miután egy átlövés után elfektette Vidát (1-2).
77. perc: Tóth Patrik szánta el lövésre magát húsz méterről azonban a labda kifelé csavarodott.
79. perc: Forró beadására érkezett a kapus és Tóth egyszerre, a kapus végül begyűjtötte a labdát.
81. perc: Tóth harcolt a labdáért, majd tizenhatról Szankovics lőtt, mellé.
83. perc: Balogh kísérelt meg egy távoli lövést, fölé szállt a játékszer.

A játékvezető a rendes játékidő előtt, a felek által megbeszélt 40 perces félidőnek megfelelően véget vetett a mérkőzésnek, amely a Békéscsaba 2-1 arányú győzelmével ért véget. Köszönjük, hogy követtek minket.