Új csatár, új jegyár

Lázok Jánost nem olyan régen rúgta ki a kiesés ellen küzdő Vasas. A támadó ebben a bajnokságban eddig egy gólt szerzett. Az előző kettőben pedig összesen kettőt – egyet-egyet. Összesen 47-szer volt eredményes az NB I-ben.

Diagne pótlására nem alkalmas.

Nincs vele semmi gond, mert nem rossz futballista, de tőle nem szabad tucatnyi gólt várni, mert akkor csalódunk. Hogy mi értelme volt a szerződtetésének azt egyelőre nem lehet tudni, hiszen Perovics és Angelov mellett ő csak a harmadik a sorban, de ha Kabát Péter is felépül, akkor könnyen a negyedik helyre eshet vissza.

Miroslav Grumics szerződtetése jobb ötletnek tűnt. Kérdés, hogy ma éjfélig sikerül-e megszerezni. Vagy akarja-e a klub egyáltalán...

És akkor a jegyár.

Kétszáz forinttal emelkedik minden belépő ára. Nem nagy dolog. Egyébként az, de nincs mit tenni. Ha azt vesszük, hogy egy meccsen 2000 néző van, akkor a bevétel 400 ezer forinttal emelkedik. Ez pedig egy átlagos MLSZ-büntetés. Amiből Újpesten ugye van bőséggel.

Most ennek a gazdasági hátterét teremtették meg.

Mégpedig úgy, hogy az a szurkoló is beszáll ebbe, aki még csak a hangját sem emeli fel a meccseken. Együtt sírunk, együtt nevetünk...